top of page

Vďaka unikátnej technológii výroby a špeciálnej receptúre majú produkty Gusto  vynikajúcu lahodnú chuť, ktorá ich odlišuje od konkurencie

Mix-Obalov-Chrumky-GUSTO.png

Značka Gusto, pod ktorou spoločnosť predáva svoje produkty sa stala dôveryhodnou značkou pre spotrebiteľov a garanciou vysokej kvality

Dnes sa produkty pod značkou Gusto predávajú vo viac ako 20-tich krajinách sveta

Všetky produkty sa vyrábajú v súlade s najvyššími štandardami IFS a HACCP. Výrobný závod v meste Baicoi patrí k najväčším závodom na výrobu chrumiek v Európe

Technológia výroby bola navrhnutá zakladateľmi spoločnosti a je chránená patentovým právom

logo-GUSTO.jpg

Spoločnosť Phoenixy bola založená v roku 1992. Vďaka vytrvalosti a neustálym investíciám do inovácií a kvality výrobkov sa spoločnosť Phoenixy stala jednou z najúspešnejších rumunských potravinárskych spoločností. Značka Gusto, pod ktorou spoločnosť predáva svoje produkty sa stala dôveryhodnou značkou pre spotrebiteľov a garanciou vysokej kvality. Závod spoločnosti v meste Baicoi patrí k najväčším závodom na výrobu chrumiek v Európe a denná produkcia predstavuje viac ako         1 milión balíkov chrumiek. Spoločnosť Phoenixy je lídrom na trhu slaných snackov v Rumunsku s trhovým podielom takmer 70%. Všetky produkty sa vyrábajú v súlade s najvyššími štandardami IFS a HACCP.

Kategoria-Ochutene-Chrumky-GUSTO.png

Gusto Natural

Jedinečná chuť lahodných kukuričných chrumiek, vyrobených podľa originálnej receptúry. Unikátne príchute pre malých i veľkých. Vychutnajte si ich bez výčitiek kedykoľvek počas celého dňa.  Kukuričné chrumky sú vyrobené zo 100 % prírodných surovín.

Príchute

Balenia

80g/85g          40g/45g

Gusto BIO

Vďaka spojeniu unikátnej technológie výroby a tých najkvalitnejších surovín si môžete vychutnať Gusto chrumky aj v BIO kvalite!  Snažíme sa pre Vás vyrábať len to najlepšie či ste malí a či veľkí.  V mnohých krajinách sú BIO chrumky medzi spoterbiteľmi veľmi obľúbené a my vám ich prinášame v dvoch príchutiach.

Príchute

Balenia

80g/35g

bio-chrumky-GUSTO_edited_edited.png
bio-orechov%25C3%25A9-chrumky-GUSTO_edit
čokoládové-pusinky-pozadie-GUSTO.jpg

Gusto CHOCOLATE

Ponúkame vám aj chrumky obalené v tej najlahodnejšej čokoláde. Chrumky sú vyrobené podľa tajného receptu GUSTO! Tento lahodný čokoládový snack si môžete vychutnať v štyroch obľúbených príchutiach.

Príchute

Balenia

80g/85g          40g/45g

Gusto DISNEY

Pre tých najmenších, chlapcov či dievčatá ponúkame špeciálnu edíciu Disney. Obsahuje len 100 % prírodné suroviny s nízkym obsahom kalórií. 

Príchute

Balenia

80g/35g

disney-s-prekvapenim-GUSTO_edited_edited
disney-frozen-GUSTO_edited_edited.png
kukuri%2525C4%25258Dn%2525C3%2525A9-pusi
disney-auta-GUSTO_edited_edited.png
Produkt-Cokoladove-Draze-Lieskovec-GUSTO
draze-box-poman%2525C4%25258D-GUSTO_edit
draze-box-orechy-GUSTO_edited_edited.png
draze-box-rozinky-GUSTO_edited_edited.pn

Gusto ČOKOLÁDOVÉ DRAŽÉ

Pre vlastné potešenie alebo ako skvelý darček vhodný na každú príležitosť.

Pomaranč v horkej čokoláde

Lieskovce v mliečnej čokoláde

Hrozienka v mliečnej čokoláde

Arašidy v mliečnej čokoláde

Príchute

Balenia: 80g

bottom of page